Atom skruszony

KASTOR JASIENICA GÓRNA - ATOM GRĄDY 4 : 1 ( 2 : 0 )

W środowym meczu na szczycie Kastor pokonał Atom Grądy 4 : 1 . Początek spotkania nie zapowiadał takiego wyniku. Goście nieco przeważali lecz ich strzały bądź były niecelne bądź też wyłapywał je Piotrek Gut. Sygnał do ataku dał Michał Smerecki który po indywidualnej akcji dał nam prowadzenie. Chwile później przytomnym lobem Jacek Ilasz zwiększył prowadzenie.Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga odsłona to wyrównana gra obu drużyn. Nasz "młodzieżowiec" Kacper Banasiak zdobył dwie bramki po indywidualnych akcjach. Goście w końcówce odpowiedzieli jedną bramką. Można jedynie dodać,że Kastor wygrał zasłużenie lecz wynik może wskazywać ,iż przeciwnik był słabszy o trzy bramki co jednak nie jest prawdą. Poprostu Kastor w końcu zaczął wykorzystywać sytuacje.

Skład:Gut-A.Nosowski,Krzympiec,Moskal,Grodzki (Saczyński),-Banasiak,Matusz,D.Ilasz,Kuźniar-J.Ilasz ( Mateusz Grześków),Smerecki

Bramki K.Banasiak 2,J.Ilasz 1,M.Smerecki 1