Biała na kolanach!

LKS BIAŁA NYSKA : LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA 2 : 8 ( 2 : 3)

W środę nasza drużyna rozegrała wyjazdowe spotkanie z LKS Biała Nyska.Początek spotkania to minimalna przewaga gospodarzy udokumentowana zdobyciem przez nich bramki.Kastor wyrównał po trafieniu Michała Smereckiego. Po tym Michał i Jacek dorzucili po jednaj bramce i prowadziliśmy 3:1.Niestety nonszalancja w grze obronnej pozwoliła gospodarzom zdobyć kontaktowa bramkę.W drugiej połowie na boisku już grała tylko jedna drużyna która był Kastor.Bramki strzelili Jacek jeszcze dwie,Menia,Romek Matusz i Wojtek Kuźniar.Pokonaliśmy więc rywala efektownie 8:2.Nie zwalnia nasz super duet napastników Jacek i Menia.Praktycznie od kilku spotkań rozstrzeliwują rywali.Już w najbliższą niedziele derby z LZS Meszno na własnym obiekcie.

Skład-Gut-A.Nosowski,Krzympiec,Moskal,W.Nosowski-Kuźniar,Saczyński,Szczurek,Banasiak-J.Ilasz,Smerecki grali nadto Gasior,matusz,D.Ilasz,matusz,Mariusz Grześków

bramki J.Ilasz 3,M.Smerecki 3,R.Matusz 1,W.Kuźniar 1

ŻK :Moskal