Blamaż.

Blamaż.

KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS MESZNO 3 : 6 (1 : 4 )

Niestety potyczka derbowa z LZS Meszno to jeden wielki blamaż w wykonaniu Kastora. Goście już na początku meczu objęli prowadzenie. Wyrównał Jacek Ilasz. Gdy wszyscy myśleli,że Nasza druzyna sie obudzi bardzo sie mylili. Meszno zdobyło trzy bramki jeszcze i prowadziło do przerwy 4:1.Co prawda po strzałach Jacka Ilasz i Michała Smereckiego piłka lądowała na poprzeczce.Romek Matusz też przestrzelił w wybornej sytuacji.Druga połowa zaczęła się od mocnego akcentu z naszej strony.Darek Ilasz strzelił bramkę jednakże niczego to nie wniosło.Meszno kontrolowało grę i wynik zakończył sie na 3 : 6.Zawodnicy Kastora przeszli obok meczu i wynik stał się faktem.Trudno takie mecze też bywają. Koniec sezonu i ostatni mecz gramy na wyjeździe z LZS Starowice.Trzeba dodac,że w mocno osłabionym składzie gdyż w meczu z Mesznem kilku zawodników zostało wykluczonych z gry.