Cieszą tylko punkty

POLONIA POGÓRZE : KASTOR JASIENICA GÓRNA 1 :3 (0:0)

Z wyjazdu do Łącznika gdzie mecze rozgrywa Polonia Pogórze cieszą tylko dobyte 3 punkty.W pierwszej połowie nasza gra wyglądała fatalnie.Dużo nerwowości,niecelnych podań,totalny wręcz chaos.W tej części wypracowaliśmy jednak kilka okazji lecz nie zdobyliśmy bramki.Swoje sytuacje zaprzepaścili Jacek Ilasz,Piotrek Kazimierski.,Michał Smerecki.W drugiej połowie gra nieco się ozywiła.Dużo wniósł Marek Gąsior który był współautorem obu bramek.Najpierw idealnie podał do Jacka który dał nam prowadzenie a po chwili został sfaulowany w polu karnym.Jedenastke pewnie wykorzystał Jacek.Niestety gospodarze po błedzie W.Nosowskiego zdobyli kontaktową bramkę.Po chwili jednak Michał Smerecki po indywidualnej akcji dał nam prowadzenie 3:1.Wynik mógł być wyższy lecz tego dnia Wojtek Wicher nie miał szczęścia.Raz po jego strzale piłkę gospodarze wybyli z linii a raz efektowna główką minimalnie chybił.Ciesza tylko punkty.Jednakże takie mecze też się zdarzają.

Skład:Gut-A.Nosowski,D.Ilasz,Matusz,Moskal(W.Nosowski)-Saczyński(Kasperski),Szczurek,Smerecki,Kazimierski(Gąsior),-Wicher(Łukasiewicz),J.Ilasz