Kastor rządzi!!!

"Kastor" w ostatniej kolejce podejmował na własnym obiekcie druzynę LZS Kałków.Były to więć wielkie derby.Jak na listopad pogoda była wspaniała co też przyciągło wielu kibiców.W tym meczu "KASTOR" wystąpił w optymalnym składzie.Poczatek spotkania to badanie się z obu stron.Szkoda tylko,że kontuzji już w 15 min doznał Biały bo bezpardonowym ataku Tokarczyka.Zmienił go Master.Po jednej z kontr mamy rzut rożny.Kalgar wspaniale bije piłkę w pole karne gości a Lolek wspaniała główka daje nam prowadzenie.Wczesniej sytuację sam na sam zmarnował Żaba.Po objęciu prowadzenia Nasza druzyna cały czas naciska.Po idealnym zagraniu Żaba wychodzi sam na sam i lobem daje nam dwubramkowe prowadzenie.Po chwili prowadzimy 3:0.Na 30 metrze Żaba dostaje piłkę.Nie zastanawia sie i oddaje strzał.Piłka wpada w tzw.widły.Bramka ala stadiony świata.Bramkarz gości jest bezradny,Na przerwę schodzimy rowadząc 3:0.W II połowie przeciwnik wyprowadza kilka kontr.Nasz bok defensywny z Lolkiem i Folim na czele jest jednak bezbłędny.Kastor również groźnie kontruje,Akcje wyprowadzają bokami Master i Drakul.Po zagraniu właśnie Mastera Lisu w polu kranym otrzymuje idealna piłke i prowadzimy 4:0.Kałków odpowiada bramka.Nie załamało to jednak Kastorowców którzy kontrolowali grę.Syuacje mają Drakul,Kalgar,jacek.Właśnie Jacek ustala wynik spotkania na 5:1.Po końcowym gwizdku kibice pod dowództwem Osamy dziekują zawodnikom za wspaniąła grę.Trzeba przyznac,że kibice byli Naszym 12 zawodnikiem.na słowa uznania zasłużył cały zespół.Każdy z zawodników dał z siebie wszystko.Kastor wygrał piąty mecz z rzędu.Wspaniałe zakończenie sezonu.Trzy punkty Nasze w derbach.