Kastor zaskoczył!

Do wczorajszego meczu z "ODRĄ" Kędzierzyn Koźle Kastor przystępował z zerwowym dorobkiem punktowym na wiosnę.Drużyna "ODRY" była Naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli.Był to więc przysłowiowy mecz za 6 pkt.Na początku meczu rywal stworzył dwie groźne sytuacje.Z upływem czasu jednak Kastorowcy przejmowali inicjatywę na boisku.Bramkarza gości "postraszyli" M.Janeczek,J.Ilasz lecz nie przynosiło to efektu bramkowego.W ostatnich minutach lewą strona boiska ruszył popularny Egon.Jego strzzał odbił bramkarz "ODRY" lecz przytomne podanie do M.Janeczka skończyło się bramką."ŻABA" odczarował więc bramke przeciwników na wiosne.Początek drugiej odsłony był wyrównany.Goście jednak za wszelką cenę chcieli wyrównać."Foli"pokazał,że gra na przedpolu nie jest mu obca.Gdy dobiegała 80 min.meczu w pole karne wbiegł M.Wandas.Gdy mijał bramkarza został sfaulowany.Karnego po mistrzowsku wykonał Matek i prowadziliśmy 2:0.Od tego momentu Kastor dominował na boisku.Efektem tego była bramka Ł.Lisowskiego po indywidualnej akcji.Lisu pokazał zimną krew i było 3:0.Szkoda zmarnowanych okazji jakie mieli M.Wandas oraz M.Sarkowicz.Goście co prawda mieli w ostatniej minucie wyborną sytuację lecz ich napastnik jej nie wykorzystał.Były to pierwsze punkty i bramki Kastora na wiosnę.W końcu można napisac "FORZA KASTOR".

Skład: Folęga-Krzympiec,D.Ilasz,Pietrzak,Matusz-Masternak,Sarkowicz,M.Białoskórski (85 min Tomaś),A.Nosowski-J.Ilasz(65 min Wandas),Janeczek(46 min Lisowski). Bramki :Janeczek,Pietrzak,Lisowski.