Kastor zaskoczył.

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS KONRADOWA 5 : 1 ( 2 : 0 )

W sobotnie,deszczowe popołudnie ten kto przyszedł oglądąć mecz Kastora nie mógł żałować.Przeciwnik z Konradowej w tej rundzie zanotował same zwycięstwa.Już na początku meczu w 15 minucie Michał Smerecki był faulowany w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał Adam Nosowski.Po chwili karnego mieli tez goście lecz ich zawodnik przestrzelił.W 32 minucie po koronkowej akcji Piotrek Saczyński zdobył druga bramkę.W drugiej połowie na boisku panował już tylko KASTOR.Po ładnych akcjach dzieła zniszczenia rywala dokonali dwukrotnie Piotrek Kazimierski oraz raz Jacek Ilasz.Było to jedno z lepszych spotkań w wykonaniu Kastora w tym sezonie.Goście w końcówce zdobyli honorowa bramkę i trzeba przyznać,że tego dnia na więcej nie było ich stać.Teraz w niedziele czeka nas ciężki wyjazd do Racławiczek.

Skład:Gut-Banasiak,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Saczyński,Szczurek,Smerecki,Marcisz-J.Ilasz,Kazimierski grali nadto Humeniuk,Łukasiewicz,Grześków

Bramki P.Kazimierski 2,J.Ilasz 1,P.Saczyński 1,A.Nosowski 1

ŻK D.Ilasz,A.Nosowski