Kolejny remis.

KRAB GIERAŁCICE : KASTOR JASIENICA GÓRNA 1 : 1 ( 0 : 0 )

W czwartej kolejce Kastor udał sie na mecz do Gierałcic.Do opisu można by dodać na zasadzie kopiuj i wklej pierwsza połowę w meczu z Pogórzem.Co z tego,że mamy sytuaucje lecz piłka po strzałach jacka Ilasz i Michała Smereckiego nie trafia do siatki.Gospodarze praktycznie jeden raz zagrozili ramce strzeżonej przez Piotrka Gut co wystarczyło im na objecie prowadzenia.W drogiej połowie za Menię wszedł Patryk Humeniuk a za Kacpra Banasiak Mateusz Michaliszyn.Zmiany te okazały się skuteczne gdyz po idealnym dograniu piłki przez Matka Patryk efektownym strzałem głowę dał nam remis.Jest to już 2 bramka Patryka w tych rozgrywkach.Gdy wydawało się,że w końcu zdobędziemy kolejne bramki w niepotrzebnym zamieszaniu i prowokacji Jacek I Darek Ilasz nie wytrzymali napięcia i w efekcie powędrowali do szatni otrzymując czerwone kartki.Wtedy Kastor pokazał,że ma charakter.Sam w ataku Mateusz Michaliszyn miał dwie sytuacje bramkowe lecz raz piłka trafiła w boczna siatkę a raz minęła słupek.Na obronie Andrzej Marcisz,Romek Matusz i Andrzej Stecko i Adas Nosowski dwoili się i troili do spółki z Guciem w efekcie czego dowieźliśmy remis do końca. Jeśli miałoby zadziałać prawo serii w kolejnym meczu to mamy kolejno dwie porazki,dwa remisy i..........czaka nas mecz z Korfantowem.Będzie cięzko gdyż w meczu tym zabraknie Jacka i Lolka,Meni i Andrzeja Marcisza. Bracia Ilasz z wiadomych przyczyn ,Michał Smerecki wyjeżdża do Anglii i życzymy mu wszystkiego dobrego i dziekujemy za to co zrobił dotychczas z myśla,że Menia...........kiedyś wróci.Andrzeja zatrzymały obowiązki zawodowe i w kolejnym meczu wystąpimy bez czterech podstawowych zawodników lecz nie ma co płakać tylko zakasać rękawy i grac.

Skład: Gut-A.Nosowski,Matusz,Stećko-Banasiak (Michaliszyn),Marcisz,Szczurek,D.Ilasz,Klag (Moskal)-Smerecki (Humeniuk),J.Ilasz

ŻK Banasiak,Klag

CZK J.Ilasz,D.Ilasz