Nareszcie punkty!

W VI kolejce ligi okręgowej "KASTOR" rozegrał mecz z Naprzodem Niezdrowice.Przeciwnik tydzień wcześniej o mały włos nie urwał punktów zdecydowanemu liderowi Ruchowi II Zdzieszowice.Pełni obaw przystępowaliśmy do tego spotkania.Jednakże pokonaliśmy Naprzód 4:0 (2:0).Mecz może nie stał na wysokim poziomie lecz licza się punkty oraz fakt,że w końcu zagraliśmy w tyłach na zero.Z różnych przyczyn nie zagrali w tym meczu T.Marcisz,M.Pietrzak,M.Wandas oraz M.Smerecki.Zmiennicy jednak poradzili sobie zostawiając kawał zdrowia na boisku.Bramki w tym meczu strzelili Marcin Sarkowicz (bezpośrednio z rzutu rożnego),Jacek Ilasz,Bartek Słowik oraz debiutant Maciek Moskal.

Skład:Gut-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Masternak,Sarkowicz,Pasławski (74 min Kargol),Szczurek-J.Ilasz 85 min Moskal),Słowik.

Trener Jan Pietrzak

ŻK Krzympiec,D.Ilasz,A.Nosowski,