Ostatni sparing zwycięski.

W ostatnim meczu kontrolnym Kastor pokonał na wyjeździe Sudety Burgrabice 4:2. Mecz można zaliczyć do udanych, było sporo składnych akcji z naszej strony, martwiła jednak skuteczność, bo mecz mógł się skończyć o wiele wyższym wynikiem. Strzelanie w pierwszej połowie rozpoczął Patryk Humeniuk, a kilka minut później wynik podwyższył efektownym strzałem Piotrek Saczyński. Po kolejnej dobrej akcji swoją szansę wykorzystał Marcin Szczurek, ale gospodarze nie poddali się zbyt szybko i dołożyli do przerwy dwie bramki. W drugiej połowie tempo meczu nieco spadło, z obu stron zobaczyliśmy dużo ostrej gry, na którą sędzia pozwolił. W końcówce meczu wynik spotkania na 4:2 ustalił Piotrek Saczyński. Gospodarze mieli w tym spotkaniu kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki ale z dobrej strony pokazał się nasz bramkarz Dawid Trepeta, który uchronił nas od utraty zwycięstwa. Mecz kibicom mógł się podobać i miejmy nadzieję, że równie efektownie zagramy już za tydzień w pierwszym meczu o punkty.