Pierwszy sparing wygrany

KASTOR JASIENICA GÓRNA - BŁĘKITNI BISKUPÓW 4:0 (0:0)

W pierwszym sparingu przed rundą rewanżową Kastor pokonał Błękitnych Biskupów 4:0. Do przerwy było kilka dogodnych sytuacji ale nikt nie zdołał strzelić bramki, dopiero w drugiej połowie dwie szybkie strzelone bramki ustawiły mecz pod dyktando Kastora. Najpierw karnego na bramkę zamienił Adam Nosowski, a chwilę później efektownym strzałem pokonał bramkarza Marek Gąsior. Pod koniec meczu wynik podwyższyli Wojtek oraz Jacek Ilasz. Wynik mógłby być zdecydowanie wyższy, jednak nie było to najważniejsze tylko gra Kastora, która jak na pierwszy sparing po prawie 3 miesięcznej przerwie wyglądała dobrze. W drużynie zagrało dwóch nowych zawodników, którzy najprawdopodobniej zasilą naszą drużynę przed rundą wiosenną.

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę o godz. 15:00, a przeciwnikiem będą Sudety Burgrabice.