Podsumowanie okresu przygotowawczego

W związku z tym, że w sobotę Kastor rozegra swój pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej podsumujmy to co się działo w przygotowaniach. Zaczniemy od transferów, a ich było trzy. Po rundzie jesiennej z gry w naszym klubie zrezygnował Adrian Klag, którego wypożyczyliśmy z LZS Meszno. To był pierwszy i ostatni transfer jeśli chodzi o ubytki kadrowe. Do zespołu dołączyło natomiast 2 zawodników: Mateusz Łukasiewicz oraz Michał Białoskórski. Mateusz jest wychowankiem Czarnych Otmuchów, jednak ostatnio występował w zespole z Meszna. W rundzie wiosennej będzie mógł wspomagać nie tylko seniorów ale także juniorów. Kolejnym wzmocnieniem jest Michał Białoskórski, wychowanek Kastora, którego przedstawiać nie trzeba. Michał na jesień występował w IV ligowym zespole z Paczkowa. Z drużyną przygotowywał się również Wojciech Ilasz z juniorów, który wspomoże seniorów w rundzie wiosennej.

W miesiącu lutym oraz marcu Kastor rozegrał łącznie 5 sparingów odnosząc 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażkę. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

KASTOR – Błękitni Biskupów 4:0

Bramki: A. Nosowski, M. Gąsior, J. Ilasz, W. Ilasz

KASTOR – Sudety Burgrabice 2:4

Bramki: M. Gąsior, J. Ilasz

KASTOR – LKS Biała Nyska 0:0

KASTOR – Atom Grądy-Goświnowice 4:4

Bramki: 2x A. Nosowski, K. Gryz, A. Gryz

KASTOR – LZS Buków 5:1

2x P. Kazimierski, 2x M. Białoskórski, P. Saczyński

Zapraszamy w sobotę na inaugurację rundy wiosennej. Do Jasienicy przyjedzie zespół z Jędrzychowa, a mecz zaplanowany jest na godz. 15:00.