Porażka jak tydzień wcześniej

Kolejny raz Nasza druzyna pomimo prowadzenia 2:0 z Unią Tułowice przegrywa mecz 2:3.W pierwszej połowie prowadzilismy 2:0 po bramkach Jacka Ilasz i Bartka Słowika.Na poczatku drugiej odsłony zawodnik Unii Tułowice strzela bramke kontaktową.Rośnie wtedy przewaga gospodarzy.Piotrek Gut nie daje sie jednak zaskoczyć broniąc kilka razy w niesamowitych sytuacjach.Po otrząśnięciu się Naszej drużyny wyprowadzamy kontry które powinny dać nam kolejne bramki.Strzał Marcina Sarkowicza w słupek,zablokowany strzał Bartka,wybronione uderzenie Michała Janeczka.Jak się nie wykorzystywuje okazji to........rywal strzela nam dwie bramki.Szkoda łatwo straconych punktów.Najsprawiedliwszy byłby remis. Cóż jednak trzeba grać dalej.

Skład:

Gut-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Smerecki,Pasławski (46 min Szczurek),Sarkowicz,Masternak-J.Ilasz(60 min Janeczek),Słowik

Trener Jan Pietrzak

ŻK Sarkowicz