Porażka stała się faktem

LZS BUKÓW : KASTOR JASIENICA GÓRNA 2 : 1 (1 : 0)

Niestety to co wisiało nad naszą drużyną w dwóch ostatnich meczach stało sie faktem.Wczesniej pomimo słabej gry zdołalismy zgarnąć po trzy punkty.Teraz niestety w meczu z LZS Buków Kastor doznał porażki 1:2.Cały mecz to niemrawa gra z naszej strony.Zdarzały się zrywy lecz nie przyniosły one efektu bramkowego.Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli bramkę.W drugiej odsłonie Darek Ilasz wyrównał strzałem głową dobijając mocne uderzenie Marcina Szczurka odbite przez bramkarza rywali Maćka Kozłowskiego.Pomimo wyrównania nie przejęlismy inicjatywy.Gospodarze w ostatniej minucie meczu zdobyli zwycięska bramkę po strzale z rzutu karnego.Teraz mecz u siebie z LZS Wójcice.Czas na przełamanie czy dalszy zastój naszej drużyny.Przekonamy się w najbliższa sobotę w Jasienicy Górnej.

Skład:Gut-Moskal,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Banasiak (Łukasiewicz),Szczurek,J.Ilasz( Kasperski),Saczyński (Humeniuk)-Wicher,Kazimierski