Skromnie ale z tarczą

LZS KONRADOWA-NIWNICA : KASTOR JASIENICA GÓRNA 0:1 (0:0)

Z trudnego terenu w Niwnicy Kastor przywiózł trzy punkty.Pierwsza połowa to lekka przewaga Kastora.W tej częścimeczu tomymieliśmy więcej okzaji lecz nie potrafili ich wukorzystać ani Jacek Ilasz ani Piotrek Kazimierski.W drugiej połowie gospodarze zaczęli grać agresywniej.Stawrzali sobie sytuacje bramkowe lecz tego dnia Piotrek Gut bronił pewnie a dwa razy przyszła w sukurs mu poprzeczka i słupek.Po jednej z kontr Jacek uderzył mocno na bramkę.Bramkarz gospodarzy odbił piłkę a Micheał Smerecki ofiarnym wśliżgiem zdobył bramkę jak sie później okazało jedyną w tym meczu. Cieszą trzy punkty zdobyte na ciężkim terenie i gra która była ciut lepsza jak w ostatnich meczach.Teraz czeka nas trudny mecz z Racławiczkami które będą faworytem w tym spotkaniu.Poczatek meczu w sobotę w Jasienicy Górnej o g.13.30.Zapraszamy.

Skład:Gut-A.Nosowski,D.Ilasz,Matusz,Banasiak-Kazimierski,Szczurek,Smerecki,Humeniuk-J.Ilasz,Wicher

Bramka M.Smerecki

ŻK Smerecki,Banasiak,A.Nosowski,Wicher.