Trzy punkty na inaugurację

LZS KRAB GIERAŁCICE 1 : 3 KASTOR JASIENICA GÓRNA

W inauguracyjnym meczu sezonu 2012/2013 w ramach rozgrywek VI grupy klasy A Kastor wybrał się na wyjazdowy mecz do Gierałcic.Już w 10 minucie kontuzji nabawił się nasz bramkarz Piotrek Gut.Popularny Guciu opuścił boisko a jego miejsce między słupkami zajął Adam Nosowski. W 23 minucie meczu nasz kapitan Jacek Ilasz idealnie obsłużył podaniem Wojtka Wicher który w swoim debiucie zdobył bramkę dająca nam prowadzenie.W 30 minucie kolejny debiutant Marcin Kasperski strzałem głową wyprowadził nas na 2:0.Egzekutorem rożnego był W.Wicher.W końcu w 39 min Jacek Ilasz po indywidualnej akcji podwyższył wynik na 3:0.Gospodarze w końcówce I połowy zdobyli bramkę.Wynik mógł być wyższy dla nas lecz swoich sytuacji nie wykorzystali Piotrki (Kazimierski i Saczyński).Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy grających z wielka determinacją i chęcią zmiany wyniku.Jednakże z czasem my przejmowaliśmy inicjatywę.Dzięki bramkarzowi gospodarzy wynik nie uległ zmianie.Obronił ona dwa karne wykonywane przez Michała Smereckiego i Krzysztofa Beniowskieo(kolejny debiutant).Nadto idealnych okazji nie wykorzystali Wojtek Wicher,Piotrek Kazimierski,Mateusz Grześków.Wynik mógł być wyższy lecz wygrana róznicą dwóch bramek też daje satysfakcje.Darek Ilasz mecz rozpoczął ustawieniem 1 + 3 + 5 + 2 i zdało ono rezultat. Udanie akcje przeciwnika rozbijał ustawiony pierwszy raz jako defensywny pomocnik Marcin Szczurek.Mały dobrze sobie radził w odbiorze a ca najważniejsze z Lolkiem udanie i efektownie wyprowadzali akcje. Mam pierwsze 3 punkty.W najbliższą sobotę wyjazd do Burgrabic na mecz z Sudetami.Zapraszamy.