W dalszym ciągu bez zwycięstwa.

LZS NIWNICA-KONRADOWA : KASTOR JASIENICA GÓRNA 2 : 2 ( 1 : 0 )

Niestety w szóstej kolejce kastor nie zdołał skasować 3 punktów.Przeciwnikiem był solidny zespół z Niwnicy który nie przywykł przegrywać na własnym obiekcie Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0 Chodź przy odrobinie szczęścia mogliśmy remisować.Strzał Adriana Klaga wylądował na poprzeczce.W drugiej połowie po indywidualnej akcji Rafał Łukasiewicz efektownym strzałem dał nam remis..Niestety gospodarze zdobyli 2 bramke.W końcówce meczu nie mając nic do stracenia przesunęliśmy swe siły do przodu co skrzętnie mogli wykorzystać gospodarze lecz Piotrek Gut nie dał sie już zaskoczyć.Opłaciło się to bo w końcówce spotkania Adrian Klag zdobył bramkę dającą nam jeden punkt.

Skład-Gut-A.Nosowski,Matusz,Stecko,Moskal-Humeniuk,Saczyński,Szczurek,Klag,Łukasiewicz-Michaliszyn