Walka i 3pkt nasze!

Kastor a ramach 12 kolejki ligi okręgowej rozegrał wyjazdowe spotkanie w Racławicach Śląskich z tamtejszą "RACŁAVIĄ". Do tego meczu przystąpilismy osłabieni brakiem Kalgara(kartki) i Mastera( kontuzja).Już od samego poczatku w Naszej grz było widąc chęć zdobycia punktów.Każdy z zawodników starał sie jak tylko mógł.Defensywa pod dowództem Lolka(gra na stoparze) nie popełniała błędó. Biały z Rambem w środku próbowali przejąć środek pola.Po jednej z kontr bliski szczęścia był Rambo lecz piłka po jego stzrale minęłą słupek.Bliski szczęścia też był Lisu lecz zabrakło mu centymetrów by skierować piłkę do siatki.Gospodarze dwukrotnie poważnie zagrozili Naszej bramce lecz Foluś w obu przypadkach pokazał swój kunszt bramkarski.Na przerwę schodziliśmy remisując bezbramkowo.W drugiej połowie gra nie uległa zmianie.Ostra walka z onu stron.Racłavia wyprowadzała kontry lecz Nasza defensywa spisywła się bez zarzutu.Z Naszej strony szanse mieli Egon,Jacek.Próbował z wolnego Lolek lecz bez efektu bramkowego.Gdy dobiegała 78 min gry sędzia podyktował rzut wolny dla "KASTORA">Lolek centruje piłka zostaje wybita na 20 metr.Dopada ją Tomek Dłużeń i silnym stzrałem umieszcza ją w bramce rywala.Wielka radość w Naszym obozie.Racłavia rzuca się do odbrabiania strat.Jadnakże cały Nasz blok defensywny rozbija wszystkie ataki.Grożnie też kontrujemy.Akcje Matka i strzał Białego mogły dac Nam prowadzenie.Szkoda,że Jacek za szybko wystartował do piłki granej od Białego bo też mogło być ciekawie.W końcu sędzia daje znak do zakończenia gry i szał radości w obozie "KASTRORA".Reasumując trzeba powiedzieć,że mieliśmy w tym meczu szczęście ale ponoć ono sprzyja lepszy.Brawa dla Tomka Dłużenia gdyż jego pierwsza bramka w barwach "KASTORA" dała Nam cenne 3 punkty w wyjazdowym meczu na ciężkim terenie.Trzeba dodać,iż obiekt Racłavii jest dla Nas szczęśliwy gdyż w poprzednim sezonie wygraliśmy na nim mecz.Brawo Kastor.

Skład-

Folega-Krzympiec,D.Ilasz,A.Marcisz,Dłużeń-Gąsior(86 min K.Białoskórski)-M.Białoskórski,Matusz,A.Nosowski(75 min Pietrzak)-Lisowski(65 min J.Ilasz),Janeczek(85 min T.Marcisz).

Trener Jan Pietrzak.

Bramka Tomek Dłużeń 78 min.

Żólte kartki Matusz,A.Marcisz.