Wynik lepszy niż gra.

KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS WÓJCICE 6 : 3 ( 2 : 2 )

W meczu 9 kolejki zagraliśmy u siebie z LZS Wójcice.Goście od dawna nie zaznali zdobyczy punktowej a przyznac trzeba,że tego dnia byli blisko.Mecz rozpoczął się dla nas dobrze gdyż Wojtek Wicher bezpośrednio z rzutu rożnego dał nam prowadzenie.Niestety do przerwy wynik był remisowy 2:2.Michał Smerecki strzelił na 2:1 lecz goście pomimo faktu,iz grali w dziesiątkę wyrównali.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie.Ponownie Wojtek Wicher wyprowadził Kastor na prowadzenie lecz rywal zdołał wyrównać.Dopiero w końcówce meczu dwukrotnie Menia oraz raz Jacek pokonali bramkarza przeciwnika.Wynik lepszy niz gra.Cieszą zdobyte punkty.Teraz trudny wyjazd do Niwnicy gdzie ciężko jest o punkty.

Skład:Gut-W.Nosowski,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Kazimierski,Szczurek,Smerecki,Saczyński-J.Ilasz,Wicher nadto grali Gąsior,Łukasiewicz,Moskal,Grześków