Zwycięska passa trwa

Druzyna "Kastora" w wyjazdowym meczu pokonała "Piast" Ujazd Niezdrowice 3:1.Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0."Kastorowcy" zmarnowali szereg okazji strzeleckich.Na II połowę wyszła odmieniona druzyna. Trener Pietrzak w przerwie obudził Nasz zespól.Po dobrym rozegraniu Białego Matek technicznym strzałem dał Nam remis.Po chwili prowadzilismy juz 2:1 po efektownej główce Żaby.Gospodarze też wyprowadzali groźne kontry lecz Foli był na posterunku.Pod koniec meczu po indywidualnej akcji Jacek dał Nam prowadzenie na 3:1.Tak ofensywnie grającego "Kastora" w II połowie chciało by sie oglądac częściej.Forza "KASTOR".

Skład:

Folęga-Krzympiec,Matusz,Marcisz A,Pietrzak-Gąsior,Wandas(72 min T.Marcisz),M.Białoskórski,A.Nosowski(46 min Masternak)-Lisowski(59 min J.Ilasz),Janeczek(85 min K.Białoskórski).

Trener Jan Pietrzak

Bramki M.Pietrzak,M.Janeczek,J.Ilasz