Zwycięstwo w derbach!

W niedzielę 9 listopada Kastor wybrał się na derby do Kałkowa. Był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn sąsiadujących w tabeli. Mecz od początku był pod dyktando Kastora gdzie po 8 minutach prowadziliśmy 0:2. Najpierw w 5 minucie po zamieszaniu w polu karnym piłka wpadła pod nogi Piotrka Saczyńskiego, który z bliskiej odległości trafił do siatki i otworzył wynik meczu. Chwilę później Paweł Michaliszyn strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie. Dogodnej sytuacji na 0:3 nie wykorzystał Wojtek Ilasz, a chwilę później Piotrek Kazimierski. Gospodarze również mieli swoje sytuacje, którymi mogli nawet doprowadzić do remisu, na nasze szczęście napastnicy z Kałkowa byli nieskuteczni i do przerwy Kastor prowadził 0:2. Druga połowa była bardziej wyrównana od pierwszej, było dużo walki, a obie drużyny nie potrafiły stworzyć sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. W 65 minucie Wojtek Ilasz wbiegł z piłką w pole karne i strzałem w długi róg podwyższył wynik na 0:3. Po tej bramce nasza drużyna grała trochę spokojniej, żeby utrzymać korzystny wynik do końca spotkania. W 80 minucie drużynę z Kałkowa dobił Piotrek Saczyński, strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Po bardzo dobrym meczu wygrywamy w derbach 0:4 i odnosimy drugie zwycięstwo z rzędu, co cieszy najbardziej, bowiem punkty są nam bardzo potrzebne aby oddalić się od drużyn zagrożonych spadkiem.