Cisek zdobyty!

"KASTOR" w ramach 23 kolejki rozegrał wyjazdowy mecz z "VICTORIĄ" Cisek.W meczu tym zabrakło Foliego.Jego miejsce między słupkami po długiej przerwie zająl Krzysiek Nosowski popularny DUDO.Juz na początku spotkania Nasz bramkarz popisał się efektowną paradą broniąc strzał głową napastnika gospodarzy.W miare upływu czasu zaczęłliśmy stwarzać dogodne sytuacje.Po rogu kapitalną główką popisał się Ł.Lisowski i prowadziliśmy 1:0.Szkoda,że w końcówce I odsłony Egon nie wykorzystał dogodnej sytuacji.W II połowie Victoria chciała jak najszybciej odrobić straty lecz nasza defensywa grała bezbłędnie.Kastor odgryzał się groźnymi kontratakami.Po jednym z nich Jacek został sfaulowany w polu karnymlecz sędzia nie wiedzeić czemu nie wskazał na wapno.Pomimo tego w dalszym ciągu Kastor atakował lecz brakowało wykończenia.W 70 min.meczu po straciu w Naszym polu karnym sędzia daje karnego dla Victorii.Karnego wykonywał kapitan gospodarzy lecz Dudo staje na wysokości zadania i broni jego strzał.Zaraz wyprowadzamy kontrę i Michał Smerecki kapitalnym strzałem wyprowadza Nas na 2:0.Końcowe minuty spotkania to istny horror.Gospodarze strzelają kontaktową bramkę.W ostatniej minucie meczu gospodarze maja rzut wolny.Po jego wykonaniu Dudo przenosi piłkę za poprzeczkę i koniec.Mamy w końcu 3 pkt.Każdy z zawodników zostawił kawał zdrowia na boisku.Bohaterem meczu śmiało można okrzyknąć Duda.

Skład:K.Nosowski-Krzympiec,D.Ilasz,Pietrzak (69 min Smerecki),A.Marcisz-A.Nosowski(80 min T.Marcisz),Sarkowicz,M.Białoskórski ( 46 min Wandas),Matusz-J.Ilasz,Lisowski Bramki Lisowski,Smerecki.