Festiwal bramek

LZS WÓJCICE : KASTOR Jasienica 4 : 5

W trzeciej kolejce A klasy Kastor wybrał się na pojedynek do LZS Wójcice.Do tego meczu przystapiliśmy w mocno osłabionym składzie.Zabrakło Romka Matusza,Kacpra Banasiak,Waldka Nosowskiego.Już na poczatku spotkania jak w ostatnim meczu nasz zawodnik odniósł kontuzję.Zenek Pasławski musiał opuścic boisko.W jeo miejsce wszedł Robert Grodzki.Gospodarze w tej fazie meczu stworzyli więcej okazji czego efektem byłazdobyta przez nich bramka.Po chwili jednak sedzia odgwizdał na Jacku Ilasz rzut karny.Sam pokrzywdzony pewnie go wykorzystał.Gdy wydawało się,iż pierwsza część meczu zakończy się remisem gospodarze po błędzie naszych defensorów zdobyli drugą bramkę.W końcówce tej części w zamieszaniu podbramkowym zimną krew zachował Michał Smerecki i zdobył bramkę która dała nam remis.To co działo się w drugiej połowie śmiało można nazwać "MENIA IS THE BEST".Już w 3 minucie drugiej połowy Menia strzelił fantastyczna bramkę strzałem z 20 metrów.Bramkarz z Wójcic był bez szans.Co prawda rywal wyrównał na 3:3 lecz to dalej my rozdawaliśmy karty w tym meczu. Menia pokazał wtedy swój cały kunszt piłkarski.Wózkował zawodnika z Wójcic przez kilkanaście metrów po czym soczystym strzałem zdjął pajęczynę w bramce Wójcic.Bramka ala stadiony świata.Wtedy Kastor niepodzielnie panował na boisku.Po zagraniu Darka Ilasz sytuację wykorzystał Jacek Ilasz.Prowadziliśmy 5:3.Szkoda,że swojej sytuacji nie wykorzystał Robert Grodzki po wyjściu na czysta pozycję przestrzelił obok bramki.Gospodarze pod koniec meczu zdobyli bramke z rzutu karnego.Cieszą zdobyte trzy punkty w mocno okrojonym składzie.Na słowa pochwały zasługuje cały zespół.

Skład:Niemiec-Krzympiec,D.Ilasz,Moskal,A.Nosowski-Gasior (Tomaś),Pasławski (Grodzki),Smerecki,Saczyński-J.Ilasz,Szczurek.

Bramki: Michał Smerecki 3,J.Ilasz 2