Finisz z remisami

LZS WALCE : KASTOR JASIENICA GÓRNA 3 : 3 (2:0)

KASTOR JASIENICA GÓRNA : UNIA GŁUCHOŁAZY 1 : 1 ( 1:0)

W dniu 11 listopada Kastor rozegrał wyjazdowe spotkanie z LZS Walce.W pierwszej fazie spotkania posiadaliśmy przewagę lecz mimo okazji bramkowych Marcina Szczurka,Matka nie zdobyliśmy bramki.Gospodarze wykorzystując dwa błędy zdobyli natomiast dwa gole. Po przerwie strzelili trzecią bramkę i wydawać się mogło,że wrócimy do domu bez punktów.Sygnał do natarcia dał niezastąpiony Lolek który efektowną główką strzelił pierwszą bramkę dla naszego zespołu.Po chwili jednak Lolek zagrywa piłkę ręką i dostaje drugie żółtko.Gramy w dziesiątkę.Mimo tego Bartek Słowik efektownym strzałem zmniejsza rozmiary porażki.Kastor naciera na bramkę gospodarzy.W końcówce meczu Marcin Wandas decyduje się na strzał z ok.20 metrów i piłka ku naszej uciesze ląduje w siatce rywala.Brawa dla naszych zawodników za walkę do końca.Z ciężkiego terenu wywozimy punkt.

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz z Unią Głuchołazy.Poczatek meczu to przewaga gości.W 32 minucie wyprowadzamy kontrę i po asyście Michała Smereckiego Jacek Ilasz zdobywa dla nas bramkę.Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 1:0.Szkoda,że piłka po strzałach Zenka,Kalgara piłka nie znalazła drogi do bramki.W drugiej połowie goście rzucili się do odrabiania start lecz nasza defensywa grała bez zarzutu.Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w 64 minucie meczu.Sędzia w bezmyślny sposób wyrzuca z boiska popularnego Menię sam chyba tylko wiedząc za co.Uniści wykorzystuja grę w przewadze i zdobywaja wyrównująca bramkę.Kastor pomimo gry w dziesiatkę też stworzył sytuacje bramkowe które mieli Bartek Słowik,Piotrek Saczyński,Maciek Moskal.Grając z dużym zaangażowaniem dowozimy remis do końca spotkania.Na najwyższe noty zasłużył cały zespół Kastora lecz gra Matka i naszego kapitana Ramba była pełna podziwu.Cieszy tez fakt,że udanie do zespołu wprowadzają się młodzieżowcy Maciek Moskal i Piotrek Saczyński którzy mogli przesądzić o losach spotkania.