Grad bramek na koniec jesieni

KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS STAROWICE 7 : 1 (1 : 0)

W ostatnim meczu rundy jesiennej Kastor podejmował na własnym obiekcie LZS Starowice.Drużyna ze Starowic w tej rundzie zanotowała kilka wartościowych zwycięstw i można było stwierdzić,iż mecz nie będzie należał do łatwych.Przypuszczenia te okazały się prorocze gdyż to goście przez pierwsze 30 minut prowadzili grę i stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych lecz jak zawsze na wysokości zadania stawał Paweł Niemiec.Kastor grał nerwowo,brakowało nam opanowania i przeglądu sytuacji.Gdy wydawało się,że goście w końcu strzelą bramkę dostali kontrę po której w polu karnym faulowany był Jacek Ilasz.Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Adam Nosowski.Końcówka pierwszej połowy po tej bramce wyglądała już lepiej.Początek drygiej połowy to znowu przewaga Starowic.Jednak po indywidualnej akcji Jacek Ilasz zdobył druga bramkę.Po chwili jednak goście zdobyli bramkę kontaktową po rzucie karnym.Starowice dostały wiatr w żagle jednak bardzo dobrze dysponowany Paweł Niemiec bronił wręcz wszystko.Kastor rozpaczliwie sie bronił i próbował wyprowadzić kontrę.W końcu po dobrej akcji Michał Smerecki dał nam prowadzenie 3:1.Po trzeciej bramce mecz się diametralnie zmienił.Druzyna ze Starowic praktycznie przestała grać.Kastorowi wtedy wychodziło praktycznie wszystko.Dzieła zniszczenia przeciwnika dokonali jeszcze bramkami Jacek Ilasz,Waldek Nosowski,Piotrek Saczyński i .....Paweł Niemiec.Nasz bramkarz zdobył bramkę strzałem z rzutu karnego.Ta bramka należała się Pawłowi za bardzo dobra grę przez całą rundę.Mozna stwierdzić,że Starowice nie zasłużyły na tak wysoką porażkę lecz taka jest piłka.Po rundzie jesiennej Kastor zajmuje 2 miejsce w grupie ze stratą 4 pkt do lidera Atomu Grądy.

Skład:Niemiec-W.Nosowski,Krzympiec,Matusz(46 min D.Ilasz),Banasiak-Grodzki (46 min Moskal),Saczyński,Szczurek (68 min Kuźniar),A.Nosowski (68 min Cymbalista)-J.Ilasz,Smerecki.

Bramki:J.Ilasz 2,M.Smerecki,A.Nosowski,W.Nosowski,P.Saczyński,P.Niemiec