Historyczny!

Po czterech kolejkach drużyna "KASTORA" jest liderem w II grupie klasy okręgowej.Nie ma co popadać w hura optymizm lecz fakt jest faktem.Przewodzenie w tabeli dało "KASTOROWI" zwycięstwo z "VICTORIĄ" Cisek 2:0 (0:0).W pierwsze połowie kibice nie mogli się doczekać bramek."KASTOROWCY" stwarzali sytuacje bramkowe (Matek,Lolek) lecz zabraklo przysłowiowej "kropki nad i".Goście również kilkakrotnie skontrowali lecz na posternku był bezbłędny tego dnia "DUDO".To Krzysiek bronił dziś świątyni "KASTORA" (Foli przebywa na obozie studenckim) i należy stwierdzić,że był zaporą nie do przejścia.Słabiej w I połowie grały boki pomocy.W przerwie trener Jan Pietrzak zmotywował piłkarzy do lepszej gry i na efekty nie trzeba bylo długo czekać.Sytuację do zmiany wyniku mieli Lolek dwukrotnie,Jacek,Drakul,Matek(poprzeczka),Egon.W końcu w 68 min.dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Jacek i było 1:0.Co prawda sędzia główny uznał bramkę po sygnalizacji asystenta(bramkarz gości wybił piłkę która już przekroczyla linię bramkową).'Kastorowcy" po tej bramce zaczęli konstruować efektowne akcje,rozbijali ataki gości już w środku pola.Gdy mecz zbliżał się ku końcowi inicjatywę przejęlli przeciwnicy.Jednak bezbłędny "DUDO" nie dał się zaskoczyć.Gdy sędzia doliczył 2 minuty Egon otrzymał podanie w poolu karnym.Zachował się jak wytrawny napastnik,wykorzystał błąd stopera i efektownym lobem umiescił piłkę w bramce.Po tym golu sędzia zakończył mecz."KASTOR" został liderem.Podsumowaując całe spotkanie należy powiedzieć,że był to typowy mecz walki.Defensywa Nasza grała bezbłędnie kierowana przez Ramba.W środku Lolek,Biały,Kalgar trzymali całą grę.Napastnicy Matek,Jacek,Żaba również absorbowali defensorów gości przy wydatnim wsparciu bocznych pomocników.Po kontuzji wrócił Wąski.Teraz czeka Nas wyjazd do Kędzierzyna na mecz z tamtejszą "ODRĄ".Cieszy też fakt,że w Naszej drużynie udanie aklimatyzują się 'nabytki" Tomek Dłużeń,Michał Janeczek .Myślimy też,że z czasem Arek Kargol poprowadzi "KASTOR" do kolejnych zwycięstw gdyż ma papiery na grę.Szkoda,że obowiązki zawodowe nie pozwalają w chwili obecnej na grę "MASTEROWI".Widać też duży wkład w te sukcesy trenera Janka Pietrzaka.Należy kolejny raz pochwalić kibiców za kulturalny i gorący doping.Mecz wzorcowo prowadziła "trójka" sędziowska z KS Brzeg.Forza "KASTOR".

Sklad:
K.Nosowski-T.Dłużeń,Matusz,A.Marcisz-A.Nosowski,Wandas(58 min Krzympiec),D.Ilasz,Białoskórski,Gąsior(82 min Kargol)-J.Ilasz(70 min Janeczek),Pietrzak

trener Jan Pietrzak.

Bramki: