Inauguracja na remis.

Na inaugurację sezonu remisujemy z Atomem Grądy-Goświnowice 1:1. Jedyną bramkę dla Kastora tuż przed przerwą strzelił Piotr Saczyński. Meczu nie będą dobrze wspominać obie ekipy, bowiem straciły swoich czołowych zawodników. Najpierw w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko opuścili Krzysztof Bartczyszyn (na zdjęciu) oraz Filip Tkacz (Atom), a pod koniec drugiej połowy groźnej kontuzji doznał kapitan Atomu Kacper Urbańczyk, który został przewieziony karetką do szpitala. Jeśli chodzi o przebieg spotkania to wyglądało to dobrze, remis dla obu ekip sprawiedliwy, chociaż w końcówce większą przewagę miała nasza drużyna, która nie potrafiła swoich sytuacji zamienić na bramkę. Teraz czeka nas mecz na trudnym terenie w Gierałcicach i miejmy nadzieję, że Kastor przywiezie pierwsze 3 punkty.

Krzyśkowi, Filipowi oraz Kacprowi życzymy szybkiego powrotu na boisko!

Zagraliśmy w składzie:

Trepeta – Bartczyszyn (15’ Matusz), Marcisz, W. Nosowski (61’ Gąsior), Juras (57’ Stećko)- P. Michaliszyn, Szczurek, Banasiak (82’ Ślusarczyk), Humeniuk (65 Bajowski)- A. Nosowski (70’ D. Ilasz), Saczyński (75’ M. Michaliszyn)

Powiązana galeria: