Niemoc trwa

W sobotnie popołudnie "KASTOR" rozegrał wyjazdowy mecz z KS "UNIA" Tułowice.Na początku mecz był wyrównany.Nasza drużyna miała szanse bramkowe po strzale Egona i Kalgara oraz kilku wyprowadzonych kontrach.Kryzys nastąpił między 27 a 29 minuta meczu gdzie straciliśmy dwie przypadkowe bramki.W drugiej odsłonie Nasza drużyna śmielej zaatakowała czego wynikiem była piękna bramka z rzutu wolnego Marcina Sarkowicza.Po tej bramce zepchnęłliśmy rywala do głębokiej defensywy.Jacek strzelił na 2:2 lecz sędzia bramki nie uznał dopatrując się pozycji spalonej.Szanse na remis mieli też Michał Smerecki,ponownie Jacek,Marek Gąsior lecz bez efektu.Pod koniec spotkania sprawdziła się stara piłkarska maksyma.My nie strzeliliśmy a rywal po dwóch kontrach strzelił dwie bramki.Szkoda o była szansa na wywiezienie remisu. Skład:Folęga-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,A.Marcisz-M.Białoskórski,Wandas(46 min Gąsior),Sarkowicz,A.Nosowski (65 min Smerecki)-J.Ilasz,M.Pietrzak Trener Jan Pietrzak. Bramka M.Sarkowicz.

ŻK-J.Ilasz,D.Ilasz,A.Nosowski,