Passa zwycięstw podtrzymana

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LKS BIAŁA NYSKA 3 : 2 (2:2)

W kolejnym meczu klasy A Kastor podejmował LKS Biała Nyska.W pierwszej połowie mecz nie stał na wysokim poziomie.Goście po rzucie karnym wyszli na prowadzenie.Jednakże Jacek Ilasz efektownym strzałem dał nam remis.Po chwili ponownie Jacek po asyście Piotrka Saczyńskiego umieścił piłkę w siatce rywala.Przeciwnik jednak prze końcem I połowy wyrównał.W drugiej połowie mecz był bardziej zacięty.Po efektownym rajdzie Wojtka Wicher bramkarz gości sfaulował go w polu karnym.Trzeci raz tego dnia Jacek pokonał bramkarza przecwiników.Pomimo wielu okazji wynik nie uległ już zmianie.Zawodnicy z Białej Nyski również mieli sytuacje bramkowe lecz dobrze bronił nasz "strażak" Adaś Nosowski bądź tez fatalnie pudłowali.Brawa dla całego zespołu za walke i kolejne 3 punkty.Nieźle zareprezentował się na nowej pozycji Piotrek Kazimierski.Trzymał dobrze na prawej stronie jak i też wyprowadzał groźne akcje.W tym meczu zabrakło z różnych przyczyn Piotrka Guta,Waldka Nosowskiego,Marka Gąsior,Maćka Moskal.Dodać tez należy ,że mecz kończyliśmy w 10 gdyż po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Michał Smerecki który nie wystąpi w następnym meczu z LZS Buków.Do składu na ten mecz wróci już Kacper Banasiak.

Skład:A.Nosowski-Kazimierski,D.Ilasz.Matusz,Kasperski-Łukasiewicz,Smerecki,Szczurek,Saczyński-Wicher,J.Ilasz

Bramki Jacek Ilasz 3

ŻK M.Smerecki 2,W.Wicher.