Pierwsza porażka

"KASTOR" przegrał wyjazdowy mecz z "ODRĄ" K.Koźle 1:3.Niestety o grze Naszych zawodników nie można napisać nic dobrego.W pierwszej połowie oddaliśmy jeden celny strzał na bramke ruwala(Lolek z wolnego w słupek).Fakt ten częściowo można wytłumaczyć,iz gralismy pod wiatr.Gospodarze po jednej z kontr objęli prowadzenie.Wdrugiej połowie gra była ciut lepsza lecz nie było to jednak porywające.Po karnym na Lolku Matek doprowadził do remisu.Gospodarze mądrze wybijali piłki do przodu i w ostatnich minutach dwukrotnie pokonali Foliego.Nie ma naprawde pisać za wiele o meczu który trzeba jak najszybciej zapomniec.Taka jest piłka i każdej drużynie zdarzają się takie mecze. Po prostu nic Naszym zawodnikom nie wychodziło.