Przegrana w zimowej scenerii

KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS RACŁAWICZKI 1 : 2 ( 1 : 2)

Pierwsza porazka na własnym obiekcie stała sie faktem.Kastor uległ pretendentowi do awansu jakim jest drużyna LZS Racławiczki.Juz w 3 minucie Jacek Ilasz strzelił bramke. W tej części meczu posiadalismy przewagę.Jednak ani Michał Smerecki ani Piotrek Kazimierski nie podwyższyli prowadzenia.Goście coraz bardziej przejmowali inicjatywę.Efektem tego były dwie bramki zdobyte przez rywala.Na przerwę schodzilismy przegrywając 1:2.W I połowie miał miejsce niemiły incydent i nasz zawodnik Kacper Banasiak otrzymał czerwona kartkę.Goście też grali w dziesiątke gdyz ich zawodnik otrzymał dwie żółte kartki.O drugiej połowie można by wiele pisac.Aura całkowice zdominowała jednak plac gry.Obfite opady sniegu nie pozwoliły na normalna gre.Lecz pomimo tych warunków Kastor przeważał na boisku.Niestety pomimo dogodnych sytuacji Michała Smereckiego,jacka Ilasza,Adama Nosowskiego i w końcówce darka Ilasz wynik nie uległ zmianie.Dla naszych zawodników należą się jednak brawa gdyz grali do końca w arcy trudnych warunkach.

Skład:Gut-A.Nosowski-D.Ilasz,Matusz,Banasiak-Saczyński ( Łukasiewicz),Smerecki,Szczurek,Kazimierski ( Kasperski)-J.Ilasz,Wicher