Przełamanie w Bukowie

LZS BUKÓW - KASTOR JASIENICA GÓRNA 1 : 7 ( 0 : 1)

W końcu Kastor wygrał swoje spotkanie. Po trzech kolejnych porażkach w wyjazdowym meczu graliśmy z LZS Buków. Do tego meczu podchodziliśmy pełni obaw. Tylko pierwsza połowa była wyrównana. Prowadziliśmy 1:0 po bramce Michała Smereckiego. W drugiej odsłonie Kastor rządził i dzielił na boisku. Cztery bramki dorzucił popularny Menia a po jednej Jacek Ilasz i Marcin Szczurek. Gospodarze odgryźli sie jedną bramką zdobytą w ostatnich sekundach. Pochwalic należy cały zespół za walke do końa jednak na szczególne słowa uznania zasłużył PiotreK Gut. "Guciu" rozegrał jeden z lepszych meczów w barwach Kastora.

Skład : Gut-A.Nosowski,Krzympiec,Moskal,W.Nosowski-Banasiak,Matusz,Szczurek,Saczyński-I.Ilasz,M.Smerecki nadto grali Kuźniar,Mateusz Grześków,Mariusz Grześków

ŻK Banasiak,W.Nosowski,M.Smerecki

Bramki M.Smerecki 5,J.Ilasz 1,M.Szczurek 1