Remis w Walcach

Z wyjazdoewgo meczu z LZS Walce Kastor przywiózł jeden punkt remisując bezbramkowo.W pierwszej połowie gospodarze posiadali lekką przewagę lecz Foli pokazał swój kunszt bramkarski.Kastorowcy tez odpowiadali groźnymi kontrami a po jednej z nich bliski szczęścia był Jacek lecz po strzale głową piłka wylądowała na poprzeczce.W drugiej połowie gospodarze na samym początku wyprowadzili dwie groźne kontry lecz Foli ponownie był górą.Po tym inicjatywę przejęła Nasza drużyna.Grożnie strzelali Marcin Wandas,Jacek,Marcin Sarkowicz,Romek Matusz.W ostatnich minutach meczu Kalgar strzelił pięknie z wolnego lecz bramkarz gospodarzy cudem wybronił jego strzał.W ostatniej minucie bliski szczęścia był Krzysiek Białoskórski lecz nie zdąrzył dobić piłki do pustej bramki.Brakło w tym meczu bramek ale na pewno nie zabrakło emocji.Wywalczony punkt na trudnym terenie też daje satysfakcję.
Skład: Folęga-Krzympiec,D.Ilasz,Pietrzak,A.Marcisz-A.Nosowski,M.Białoskórski(46 min Wandas),Sarkowicz,Matusz-J.Ilasz (86 min Tomaś),Smerecki (78 min K.Białoskórski) Żółte kartki:Krzympiec,Wandas.