Seniorzy nie zwalniają tempa

KASTOR JASIENICA GÓRNA : OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA 5 : 0 ( 2 : 0 )

W kolejnym meczu o mistrzostwo A klasy grupy IV Kastor zagrał u siebie z Ogrodnikiem Chróścina Nyska.W rundzie jesiennej pechowo przegraliśmy nie strzelając karnego w ostatniej minucie.Sobotni mecz miał jednak inny przebieg.kastor przez cały mecz kontrolował gre.W pierwszej części Michał Smerecki dwukrotnie pokonał bramkarza gości. W drugiej odsłonie Menia dorzucił jeszcze jedna bramkę a Jacek Ilasz strzelił dwie co dało kolejną pokaźną wygraną.Teraz Kastor czeka trudne spotkanie z LZS Konradowa-Niwnica.Zapraszamy kibiców w sobote na godzine 17.00.

Skład:D.Ilasz-Banasiak (Grodzki)-Krzympiec,Moskal,Kuźniar-Gąsior ( Mateusz Grześków),Matusz,Szczurek,Saczyński ( Mariusz Grześków)-J.Ilasz.Smerecki

Bramki M.Smerecki 3,I.Ilasz 2