Świąteczny zakalec

"Kastor' w wielką sobotę podejmował na własnym obiekcie KS "UNIA" Krapkowice.Niestety zawodnicy zepsuli świąteczny nastrój przegrywając 0:3.O meczu można jedynie napisać,że się odbył.Nie ma co rozpamiętywać niewykorzystanych sytuacji w I połowie.Trzeba przeanalizować dlaczego "KASTOR" przegrał trzy ostatnie mecze nie strzelając bramki.Sytuacja w tabeli po tych porażkach jest nieciekawa.Jak najszybciej trzeba zapomnieć o trzech ostatnich meczach zwłaszcza dzisiejszym.Wszak drużyna ma potencjał co udowodniła w rundzie jesiennej.

Skład:
Folęga-Krzympiec,D.Ilasz,(75 min T.Marcisz),Pietrzak,A.Marcisz-Gąsior (6o min A.Nosowski),Sarkowicz,Matusz,Masternak-J.Ilasz (58 min Smerecki),Janeczek (58 min Lisowski).

Żólte kartki-Krzympiec,Folęga.