Walka i punkt z Pogonią

"KASTOR" podejmował na własnym obiekcie "POGOŃ" Prudnik w kolejnym meczu ligi okręgowej."POGOŃ" walczy o awans do IV ligi.Już na początku meczu goście postraszyli kontrą lecz ich napastnik przestrzelił.Po tej akcji Nasza drużyna zaczęła coraz śmielej atakować.Efektem tego był strzał Jacka wyłapany przez bramkarza oraz 100 procentowa sytuacja niewykorzystana przez "Lisa".Szkoda,że sędzie nie podyktował ewidentnego karnego po faulu na Jacku.Była to niemal identyczna sytuacja jak w Cisku."Pogoń " w tej odsłonie już nie miała klarownych sytuacji. W drugiej połowie walka była głównie w środku pola.Biały (M.Białoskórski) oraz Bubel (M.Sarkowicz) rozbijali ataki oraz wyprowadzali groźne kontry.Dobrze grały Nasze boki pomocy Egon i Menia (MIchał Smerecki).Cieszy postawa Meni który zagrał b.dobry mecz.Miał sytuację bramkową lecz złe warunki utrudniły mu oddanie dobrego strzału.Strzelali również Rambo,Lisu.Swoją sytuację miał Jacek lecz piłka po jego zwodzie zatrzymała się na grząskiej murawie.Prudnik też kilka razy groźnie zaatakował lecz Dudo był bezbłędny w Naszej bramce.Końcówka meczu to istny horror.Pogoń strzela bramke lecz sędzia wskazuje,że ich napastnik był na spalonym.Menia dostaje 2 żółtko i gramy w 10.Jednakże gorący doping kibiców "KASTORA" jak zwykle pod dowództwem Osamy wyzwolił w Kastorowcach sportową złość i zdobyliśmy jeden punkt.Na pochwałe zasłużyła cała drużyna .Wszyscy widzieli w końcu "KASTOR" walczący.

Skład: K.Nosowski-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,A.Marcisz-A.Nosowski-Sarkowicz( 62 min Wandas),M.Białoskórski,Smerecki-J.Ilasz,Lisowski

ŻK-Smerecki 2,Matusz,Sarkowicz.