Wygrana w derbach!

W przedostatniej kolejce "KASTOR" rozegrał mecz w Kałkowie z tamtejszym LZS.Już w 3 minucie objęłliśmy prowadzenie po strzale Matka.Po utracie bramki rywal wcale się nie załamał lecz dążył do odrobienia strat."KASTOR" także groźnie kontrował.Po jednej z kontr gospodarze efektownym strzałem doprowadzili do remisu.Nasza drużyna jednak pod koniec I odsłony wyszła na prowadzenie.Bramkę strzelił Michał Smerecki."Menia" doskonale znalazł się w polu karnym i pięknym strzałem dał nam prowadzenie.Sytuację na podwyższenie wyniku miał jeszcze Marcin Wandas lecz zabrakło mu "zimnej krwi" w doskonałej sytuacji.W II połowie Kałków nacierał raz po raz na Naszą bramkę.Lecz defensywa "KASTORA" z Dudem w bramce grała bezbłędnie.Mieliśmy też trochę szczęścia gdyż gospodarze mieli dwie wyśmienite sytuacje do zmiany wyniku.W końcówce meczu ponownie zaatakowaliśmy wyprowadzając kilka kontr.Po jednej z nich w sytuacji sam na sam znalazł się Jacek.Jego strzał odbił bramkarz lecz dobitka Adama Nosowskiego znalazła drogę do bramki.Reasumując po meczu walki zdobywamy 3 punkty w derbach.Jak zwykle słowa uznania należą się Naszym kibicom dowodzonymi przez niezastąpionego Ossamę.Byliście dwunastym zawodnikiem "KASTORA" Skład:K.Nosowski-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,Marcisz-Smerec ki,Wandas,M.Białoskórski,A.Nosowski-J.Ilasz,Pietrzak. Trener Jan Pietrzak. Bramki:Pietrzak,Smerecki,A.Nosowski. ŻK.Smerecki.