Wygrana z Hummerem

W 10 kolejce II grupy opolskiej ligi okręgowej Kastor rozegrał wyjazdowe spotkania z LZS HUMMER KONRADOWA.Gospodarze co prawda są na ostatnim miejscu w tabeli lecz w kilku spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami pokazali,że rzemiosło piłkarskie nie jest im obce.Już na początku spotkania gospodarze mieli wyborna sytuację lecz po strzale jednego z ich zawodników piłka zatrzymała się na słupku. Po tym Kastor przejął inicjatywę na boisku.Efektem tego była bramka Marcina Wandasa po ładnym strzale z okolicy 20 metra. Nasi zawodnicy w tej fazie meczu częściej byli w posiadaniu piłki.Groźne akcje wyprowadzali Michał Smerecki,Zenek Pasławski i Paweł Masternak.W końcówce pierwszej połowy po składnej akcji Menia podwyższa wynik dla Kastora na 2:0.Po przerwie gospodarze chcieli zmienić rezultat lecz Nasza defensywa pod dowództwem Lolka nie dała się zaskoczyć.W końcu Konradowa po jedynym będzie bloku obronnego strzeliła bramkę. To wszystko na co w tym meczu stać było gospodarzy.Kastor miał kilka sytuacji bramkowych (Matek,Bartek,Mały) lecz zabrakło zimnej krwi. Wywozimy więc z trudnego terenu 3 punkty i to jest najważniejsze.

Skład:

Gut-Krzympiec,D.Ilasz,Matusz,A.Nosowski-Masternak,Pasławski (J.Ilasz),Wandas (Sarkowicz),Smerecki (Szczurek)-Słowik,Pietrzak.

Trener Jan Pietrzak.

Bramki M.Wandas,M.Smerecki.