Zwycięstwo w Bukowie

W drugim spotkaniu towarzyskim Kastor pokonał na wyjeździe LZS Buków 8:3. Dla naszej drużyny trafiali: 3x Adam Nosowski, 2x Patryk Humeniuk, 2x Kewin Gryz oraz Paweł Michaliszyn. Mecz rozpoczęliśmy dobrze dominując na boisku, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać swoich „setek”, a gospodarze grali z kontry i po naszych błędach prowadzili 2:0. Zdołaliśmy jeszcze wyjść na prowadzenie do przerwy. Druga połowa to już ogromna przewaga naszej drużyny i gdyby nie brak skuteczności naszych zawodników to mecz skończyłby się wynikiem dwucyfrowym. Zdjęcia z meczu można obejrzeć w galerii.