3 punkty po ciężkiej walce.

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS KRAB GIERAŁCICE 3 : 2 ( 2 : 1 )

Do meczu z Krabem Gierałcice przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie.Z różnych przyczyn zabrakło w naszych szeregach Darka i Jacka Ilasz,Maćka Moskala,Patryka Humeniuka,Michała Smereckiego.Już na samym poczatku meczu spotkały nas dwie przykre niespodzianki.Najpierw za nieodpowiedzialne zachowanie czerwona kartką został ukarany Piotrek Kazimierski by już w 7 minucie przegrywać 0:1.Po niefortunnej interwencji z Piotrek Gut strzelił "samobója".Nikt nie przypuszczał,że to już koniec nieszczęść w tym meczu.Grając w 10 przejęliśmy inicjatywe co zaowocowało bramką na 1:1 strzeloną przez Marcina Szczurka który po efektownym strzale umieścił piłkę w siatce rywala.Co prawda Adam Nosowski przestrzelił karnego lecz Piotrek Saczyński dał nam prowadzenie na 2:1 po indywidualnej akcji.W drugiej połowie gra głównie toczyła się w środkowej cześci boiska lecz Andrzej Marcisz z Małym skutecznie przerywali ataki gości.Prawdziwym JOKEREM okazał się Kewin Gryz.Ten w swoim debiucie w seniorach po ładnej akcji wyszedł sam na sam i pewnie pokonał bramkarza gości.Udanie też zadebiutował na środku obrony Michał Ślusarczyk.Goście odpowiedzieli tylko jedna bramką w końcówce meczu i o tej sytuacji nie będę się już rozpisywał.Brawa należą się całemu zespołowi który grając w 10 pomimo cięzkiej pogody pokazał,że walka nie jest mu obca.

Skład:Gut-Banasiak,Matusz ( Grześków),Ślusarczyk,W.Nosowski ( K.Gryz)-Saczyńsiki,Szczurek,Marcisz,Łukasiewicz-A.Nosowski( Gąsior),Kazimierski