Zwycięstwo na przekór wszystkim!

LZS ŚCINAWA NYSKA : LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA 0 : 1 ( 0 : 0 )

W przedostatniej kolejce ligowej Kastor rozegrał wyjazdowe spotkanie w Ścinawie..Mimo niesprzyjającej aury i początkowej przewagi gospodarzy Kastor wywiózł trzy punkty.Osobny rozdział to sędzia główny którego decyzje co prawda nie miały wpływu na końcowy wynik lecz był to najsłabszy aktor tego spotkania.Jedyną bramkę strzelił nasz kapitan Jacek Ilasz po indywidualnej akcji Michała Smereckiego.W drugiej odsłonie bramkowe sytuacje mieli jeszcze Menia,Jacek i Kewin Gryz lecz zabrakło im szczęścia.Brawa należą się całej drużynie za ambitną walkę i ciężko wywalczone punkty mimo wielu przeciwności.Teraz ostatni mecz derbowy z LZS Meszno.

Skład:Gut-Banasiak,W.Nosowski,A.Nosowski,D.Ilasz-Marcisz,Szczurek,Saczyńki (K.Gryz),Łukasiewicz-J.Ilasz ( M.Ślusarczyk),Smerecki.

ŻK.D.Ilasz,J.Ilasz,Banasiak,Smerecki

CZ.K.D.Ilasz