Bajowski w Kastorze, Zaczyk w Atomie.

Kamil Bajowski to najprawdopodobniej ostatni transfer naszej drużyny w tym okienku transferowym. Ten ofensywny zawodnik został pozyskany z Agro Chmiel Ujeździec. Liczymy na wiele bramek oraz występów dla Kastora!

Jeśli chodzi o ubytki to z klubem pożegnali się: Marcin Zaczyk (Atom Grądy), Artur Krzympiec (LZS Niwnica-Konradowa), Maciej Moskal (LZS Dziewiętlice), Jacek Ilasz (wyjazd za granicę), Rafał Łukasiewicz (wyjazd za granicę). Za granicą przebywa również Michał Białoskórski, który ma dołączyć do drużyny w trakcie rundy. Na pewno nie zobaczymy również Michała Zaczyka na jesień, który walczy z kontuzją. Zawodnikom życzymy powodzenia w nowych klubach!

Kadra Kastora na sezon 2014/2015 wygląda następująco:

Bramkarze: Dawid Trepeta, Jakub Czerwiec

Obrońcy: Damian Juras, Andrzej Marcisz, Roman Matusz, Dariusz Ilasz, Waldemar Nosowski, Adam Nosowski, Michał Ślusarczyk, Andrzej Stećko,

Pomocnicy: Kacper Banasiak, Michał Białoskórski, Paweł Michaliszyn, Marcin Szczurek, Piotr Saczyński, Marek Gąsior, Kamil Bajowski, Mateusz Michaliszyn

Napastnicy: Patryk Humeniuk, Krzysztof Bartczyszyn, Mateusz Łukasiewicz, Piotr Kazimierski, Wojciech Ilasz.