Nowi zawodnicy w Kastorze!

Do drużyny Kastora przed sezonem 2014/2015 dołączyło już 6 nowych zawodników:

Krzysztof Bartczyszyn– zawodnik został pozyskany na zasadzie rocznego wypożyczenia z klubu LZS Meszno, może grać na pozycji stopera, jak i w ataku. Krzysiek kiedyś reprezentował również barwy IV ligowych zespołów z Otmuchowa i Paczkowa.

Paweł Michaliszyn– środkowy pomocnik, który podobnie jak Krzysiek został pozyskany na rok z LZS-u Meszno. Paweł występował również w Czarnych Otmuchów oraz LZS-ie Kałków.

Andrzej Stećko– boczny obrońca, który jest nam już dobrze znany, bowiem reprezentował barwy Kastora w ubiegłym sezonie na zasadzie rocznego wypożyczenia. Klub doszedł do porozumienia z władzami LZS Koperniki-Morów i Andrzej zostaje w Kastorze!

Damian Juras– 23 letni obrońca zdecydował się na grę w Kastorze w przyszłym sezonie. W ubiegłym sezonie Damian występował w zespole LZS Dziewiętlice, ale ostatecznie postanowił zmienić barwy klubowe i przyszły sezon spędzi w Jasienicy.

Mateusz Michaliszyn– ostatni sezon spędził w Kastorze na rocznym wypożyczeniu z LZS-u Meszno, natomiast władze naszego klubu doszły już do porozumienia z zarządem z Meszna w sprawie transferu definitywnego.

Dawid Trepeta– młody bramkarz został pozyskany z LZS Niwnica-Konradowa, reprezentował również barwy nyskiej Polonii w 2 lidze juniorów, a także chronił bramki w 3 lidze piłki ręcznej w AZS PWSZ Nysa. Dawid od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Kastora, a to że warto na niego stawiać pokazał już w ubiegłym sparingu w Burgrabicach.

Do pierwszego ligowego meczu pozostało 6 dni, jednak władze Kastora nie składają broni i jeszcze w tym tygodniu dojdzie do kolejnych transferów, o których poinformujemy na stronie.

Nowym (starym) zawodnikom życzymy samych sukcesów w Kastorze!!!