Na tarczy z Prudnika

Niestety nie udał się mecz wyjazdowy w Prudniku z tamtejszą "POGONIĄ".Naprawde o tym meczu trzeba jedynie napisac,że się odbył."KASTOR" zagrał kolejny słaby mecz co dziwi bo tydzień wcześniej zagraliśmu dobre spotkanie z Tułowicami.Gra była szarpana,niemrawa.Można było w tym meczu pokusić się o punkty gdyż z całym szacunkiem dla "POGONI" jej zawodnicy nie pokazali nic rewelacyjnego.Nasza drużyna stworzyła w tym meczu dwie sytuacje bramkowe,Lisu nie doszedł do podania Lolka oraz strzał Egona trafił w poprzeczkę.Teraz czeka Nas bardzo trudny wyjazd do lidera Unii Głuchołazy.

Skład:

K.Nosowski-Krzympiec,Matusz,Dłużeń ( 82 min K.Białoskórski),Marcisz A-A.Nosowski,D.Ilasz (60 min Masternak),Wandas,M.Białoskórski-Lisowski(80 min T.Marcisz),Janeczek.

Trener Jan Pietrzak.