Nieudany wyjazd do Głuchołaz

Drużyna "KASTORA" przegrała wyjazdowy mecz w Głuchołazach z tamtejsza "UNIĄ" 0:2.W tym meczu poza wcześniejszymi osłabieniami nie zagrał kontuzjowany "LOLEK".Wynik mówi sam za siebie lecz gra Naszego zespołu nie wyglądała wcale źle.W I połowie szanse na zdobycie bramek mieli Lisu( sam na sam) oraz Żaba( kilka strzałów z dalszej odległości).Niestety po jednej z kontr Unia wyszła na prowadzenie.W II odsłonie "KASTOR" stworzył ponwonie kilka sytuacji bramkowych Jacek,znowu Żaba lecz bez efektu.Unia strzeliła bramkę w ocenie piszącego ze spalonego.Zawodnik Głuchołaz P.Hływa był conajmniej na 5 metrowym spalonym.Nie wiem dlaczego asystent nie zasygnalizował tego.Nie był to jedeyny błąd sędziów.W polu karnym ewidentnie faulowany był Żaba lecz sędzie nie chciał tego zobaczyć.Nie zwalamy całej winy na sędziów lecz niesmak pozostał.Cieszy natomiast pomimo przegranej gra zespołu ,duże zaangażowanie Żaby,udane skrzydła Mastera,niezły debiut w całym meczu Tomka Marcisza,walka w środku Kalgara i Białego,kilka ciekawych wejść Jacka.Teraz czeka Nasz zespól mecz z "ORŁEM" Branice i mamy nadzieję,że powrócą nieobecni dotąd zawodnicy (Matek,Lolek,Drakula).

Skład:

Folęga-Krzympiec,Matusz,T.Marcisz,A.Marcisz-A.Nosowski,M.Białoskórski,Wandas,Masternak( 75 min K.Białoskórski)-Lisowski (46 min J.Ilasz),Janeczek.

Trener Jan Pietrzak

Żołta kartka A.Nosowski.