Passa przełamana!

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS WÓJCICE 5 : 0 ( 2 : 0 )

W trzeciej kolejce Kastor na własnym obiekcie podejmował drużynę LZS Wójcice. Mecz zapowiadał się ciekawie ponieważ w przypadku wygranej rywala przeskoczyliby nas w tabeli. Ponadto Wójcice tydzień temu rozgromili zawsze groźną drużynę Ogrodnika Chróścina. Nic jednak z tych rzeczy nie było. Kastor niepodzielnie panował na boisku. Już na samym początku powinniśmy prowadzić co najmniej dwoma bramkami. Jak zwykle zawiodła skuteczność. Jednak po centrze z rogu Darka Ilasz Michał Smerecki zdobył głowa bramkę. Po chwili było juz 2:0. Piotrek Saczyński dobił piłke po strzale Meni. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie nic się nie zmieniło. Goście próbowali wyprowadzać kontry lecz nasz blok defensywny skutecznie je rozbijał. Dzieła zniszczenia przeciwnika dokonali Lolek,Jacek i ponownie Menia. Wysoka wygrana jak najbardziej zasłużona. Słowa uznania też dla przeciwnika,że pomimo wysokiej przegranej grali do końca chcąc zmienić wynik.

Skład:Gut-Banasiak,Krzympiec,Moskal,A.Nosowski-Szczurek (Grześków),D.Ilasz,Matusz,Saczyński (Grodzki)-Smerecki, J.Ilasz