Szczęśliwy remis

KRAB GIERAŁCIE - KASTOR JASIENICA GÓRNA 4: 4 ( 1 : 1 )

W 19 kolejce Kastor udał sie na mecz wyjazdowy do Gierałcic. Tamtejszy Krab w przerwie zimowej dokonał kilku wzmocnień i mecz zapowiadał się cikawie.Szkoda tylko,że tego dnia pogoda nie sprzyjała.Pierwsza połowa bezbarwna.Uzyskalismy prowadzenie po podaniu Romka Matusza i skierowaniu piłki do własnej barmki przez obrońce gospodarzy. Karb wyrównał prze przerwa.Praktycznie był to gol do szatni. W drugiej połowie przeciwnik na samympoczatku wyszedł na prowadzenie.Niestety po chwili dla miejscowych ich zawodnik naciskany przez marka Gąsiora umieścił piłkę w swojej bramce. Krab zaczął przeważać co zaowocowało strzeleniem przez nich trzeciej bramki. Wyrównał Jacek Ilasz po "braterskim " podaniu Darka. Niesteyy w końcówce spotkania po błędzie obronców gospodarze wyszli na prowadzenie 4:3. Gdy wydawało sie,że przegramy ten mecz w ostatnich mintach Jacek Ilaszpokazał,że warto walczyc do końca. Bramkarz rywala go sfaulował w polu karnym a pewnym egzekutorem jedenastki był Adam Nosowski.Mecz zakończył sie więc remisem.

Skład:Gut-Grodzki,Krzympiec,Moskal,A.Nosowski-Gąsior,(M.Grześków),Smerecki,Matusz,Szczurek-Ilasz J. (D.Pronżyński),D.Ilasz