Porażka w derbach.

LZS KAŁKÓW : KASTOR JASIENICA GÓRNA 4 : 2 ( 2 : 0 )

Niestety nie udał się wyjazd seniorom do rywala zza miedzy.W pierwszej połowie gospodarze strzelili dwie bramki.Kastor miał swoje okazje lecz nie wykorzystali ich Wojtek Wicher i Piotrek Kazimierski.Na poczatku drugiej odsłony w ciagu 3 minut zdołalismy doprowadzić do remisu.Najpierw Waldek Nosowski strzałem z daleka zdobył kontaktowa bramke a po chwili po indywidualnej akcji Piotrka Kazimierskiego Jacek Ilasz wyrównał wynik.Niestety w końcówce meczu przeciwnicy zdobyli dwie bramki. Co prawda mieliśmy swoje sytuacje bramkowe lecz nie zdołaliśmy tego uwieńczyć.Już w najbliższą sobotę kolejny ciężki mecz na własnym obiekcie z LZS Jędzrychów.Do gry waracają już Menia,Egon i Rambo.

Skład-Gut-W.Nosowski-,D.Ilasz,Moskal-Saczyński,Szczurek,Marcisz,Gabryś,J.Ilasz-Kazimiersi,Wicher nadto grali Gąsior,Witkowski,Grześków

Bramki:P.Kazimierski 1,J.Ilasz 1