Remis oraz zwycięstwo

LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA : LZS JĘDRZYCHÓW 2 : 2 ( 1 : 2 )

POLONIA GŁUCHOŁAZY : LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA 1 : 2 ( 0 : 2 )

W sobotę seniorzy Kastora podejmowali na własnym obiekcie drużynę LZS Jędrzychów.Goście na poczatku spotkania objęli dwubramkowe prowadzenie.Pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Jacek Ilasz.W drugiej odsłonie mecz był trochę bezbarwny.Dopiero po kapitalnym strzale z 30 metrów Andrzej Marcisz wyrównał wynik spotkania.Goście za wszelką cenę chcieli wywieźć 3 punkty lecz Piotrek Gut pokazał swój kunszt bramkarski.

Bramki J.Ilasz 1,A.Marcisz 1

ŻK P.Saczyński,P.Kazimierski,R.Matusz,R.Łukasiewicz,M.Smerecki

W dniu wczorajszym Kastor rozegrał wyjazdowy mecz w Głuchołazach z Polonią.Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0.Bramki zdobyli Jacek Ilasz z rzutu karnego oraz fantastycznym strzałęm z rzutu wolnego Michał Smerecki.Była to jedna z piękniejszych barmek jakie Menia zdobył w swojej karierze.W drugiej połowie gospodarze strzelili bramkę kontaktową.Na strzelenie więcej bramek nie pozwolił dobrze dysponowany ostatnio Guciu.W końcówce Wojtek Wicher miał dwie sytuacje lecz raz obronił bramkarz gospodarzy a raz piłka wylądowałą na poprzeczce.Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej stało się faktem.