Remis na zakończenie.

W ubiegłą sobotę do Jasienicy Górnej przyjechała LZS Ścinawa Nyska. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i to goście jako pierwsi objęli prowadzenie w tym spotkaniu, a Kastor musiał po raz kolejny odrabiać straty. W pierwszej połowie goście byli zespołem lepszym i ich prowadzenie mogło być wyższe, jednak nie potrafili wykorzystać swoich szans i do przerwy mieliśmy wynik 0:1. Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra Kastora, który ciągle atakował bramkę gości. Bramka wyrównująca padła w 65 minucie, po rozegranym rzucie rożnym Kazimierski zagrał do Michaliszyna a ten drugi efektowym strzałem w długi róg dał nam remis i nadzieję na 3 punkty w tym meczu. Chwilę później prowadzenie mógł nam dać Kazimierski, jednak nie trafił w piłkę i piłka wyleciała poza boisko. W końcówce swoje sytuacje na strzelenie bramki miał również Jacek Ilasz, ale bramkarz gości nie dał się pokonać po raz drugi i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Kastor rundę jesienną zakończył na 8 miejscu ze stratą 12 punktów do lidera tabeli. Wkrótce małe podsumowanie rundy.

Bramka: Mateusz Michaliszyn